.:: Firma Profili  ::.
.

AHM ABKANT; Abkant pres kalıbı imalat revizyon sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firmamızda 6 metre boya kadar Abkant Presi Saç Kıvırma kalıplarının imalatını ve kalıpların revizyonları yapılmaktadır.

İmalat halkamızın içinde;

Alt kalıplar, üst kalıplar ve özel abkant kalıpları yer almaktadır.

Bizim için öncelikli olan tek unsur kaliteden asla ödün vermemektedir. Firmamız teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerden gelen taleplere en mükemmel şekilde cevap verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla abkant kalıpları imalat ve revizyon alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Vizyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Mizyon;

Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

         
Hasan ÜNAL
Firma Sahibi