.

- Firma Profili

 

AHM ABKANT; Abkant pres kalıbı imalat revizyon sektöründe faaliyet göstermektedir.


Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.


Firmamızda 6 metre boya kadar Abkant Presi Saç Kıvırma kalıplarının imalatını ve kalıpların revizyonları yapılmaktadır.


İmalat halkamızın içinde; Alt kalıplar, üst kalıplar ve özel abkant kalıpları yer almaktadır. Bizim için öncelikli olan tek unsur kaliteden asla ödün vermemektedir. Firmamız teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerden gelen taleplere en mükemmel şekilde cevap verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.


Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla abkant kalıpları imalat ve revizyon alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.


yaylı ütüleme kalıbı,alternatif ütüleme takımı,metal sandık kalıbı,standart dorse kapak kalıbı,alternatif kapak kalıbı radüs kalıbı,genel maksat kalıbı,yüksek genel maksat kalıbı,abkant c kalıp,ters c kalıp, dik yarım c kalıp yaylı ve alternatif ütüleme takımı,metal sandık kalıbı,standart dorse kapak kalıbı,radüs kalıbı,genel maksat kalıbı,yüksek genel maksat kalıbı,abkant c kalıp,ters c kalıp,dik yarım c kalıp, alternatif kapak kalıbı,